У Франківську підписали меморандум про створення кінострічки «Я, Бандера». ФОТО

05.04.2019, 11:51  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 5 квітня, в Івано-Франківську відбулося підписання меморандуму про створення документальної кінострічки «Я, Бандера», інформує WestNews.

Ця кінострічка буде спільною роботою України та Німеччини. Ідея створити таку стрічку виникла два роки тому у місті Лисичанську.

«Я зрозумів наскільки мало українців знають хто такий Бандера. Для нас найголовніша ідея – розказати про нього як про людину, про те що він готував себе до самопожертви. Хочемо, щоб після перегляду фільму люди могли самі для себе скласти думку про Бандеру”, – зазначив Олег Щербина, продюсер.

Виробництво фільму підтримала мерія Івано-Франківська та Івано-Франківські облрада та адміністрація.

«Символічно, що Бандера перекладається як прапор. Мало хто знає, що за декілька днів до його смерті йому снився сон про загибель. Коли він був маленький, то виховував в собі силу волі – їв спалену кашу. Хочеться, щоб у фільмі було більше маловідомих фактів. Місто буде допомагати у виготовленні фільму», – говорить міський голова Руслан Марцінків.

Фільм зніматимуть у Старому Угриневі.

До слова, творці “Гри престолів” випустили трейлер про трагедію на АЕС в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську відбудеться допрем’єрний показ українського молодіжного фільму “Сквот32”

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X