У Франківську підприємець сплатить штраф через двох неоформлених працівників

11.04.2019, 12:50  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Проведено інспекційне відвідування у фізичної особи-підприємця, який здійснює господарську діяльність у сфері торгівлі, інформує WestNews.

Під час здійснення державного контролю встановлено порушення вимог статті 24 КЗпП України, де підприємець фактично допустив до роботи без оформлення трудового договору двох найманих працівників. На момент інспекційного відвідування даний факт зафіксовано на території складських приміщень в місті Івано-Франківськ.

Відповідно до норм трудового законодавства, працівник не може бути допущений до роботи без укладання трудового договору та повідомлення органу фіскальної служби. Так, згідно з чинним законодавством, підприємства, які не оформили своїх працівників, повинні сплатити штраф. За фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору, оформлення працівника на неповний робочий час в разі фактичного виконання роботи повний робочий час, встановлений на підприємстві, виплата заробітної плати без нарахування і сплати єдиного соціального внеску та податків – 125 190 грн. за кожного неналежно оформленого працівника.

До слова, на Прикарпатті оштрафували підприємства за порушення продажу алкоголю та тютюну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Антимонопольний комітет оштрафував прикарпатських підприємців-змовників

11.04.2019, 12:50  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X