WestNews.com.ua

У Франківську планують провести традиційний Міжнародний інвестиційно-економічний формум «Партнерство і перспектива»

29.09.2020, 14:02  |  Автор:   Провальна Наталія

Незважаючи на ситуацію з коронавірусом, 16 жовтня у Івано-Франківську таки відбудеться VІ Міжнародний інвестиційно-економічний форум «Партнерство і перспектива», пише WestNews.

Про це сьогодні, 29 вересня, під час оперативної наради у міського голови повідомив Ігор Попадюк начальник управління інвестиційної. За його словами напрямком цьогорічного форуму буде безпека.

«Мета даного форуму – це впровадження новітніх технологій для розбудови розумного та безпечного міста. Головні цілі – це вивчення досвіду реалізації програми Smart Сity та Security Сity в містах України і Європи, демонстрація потенціалу міста в сфері безпеки і ознайомлення з проектом “Безпечне майбутнє”, яке буде реалізуватися в рамках проєкту «Румунія-Україна 2014-2020»,- говорить Ігор Попадюк.


Також він додає, що до участі в форумі залучені представники із України та Європи. Детальна програма, перелік запрошених осіб та інформаційні матеріали ще розробляються.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Енергоефективна громада”: в Івано-Франківську розпочався V Міжнародний інвестиційно-економічний форум. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X