У Франківську посеред дороги утворилось провалля. ФОТО

12.06.2019, 12:51  |  Автор:   Власенко Власта
В Івано-Франківську на вулиці Марійки Підгвірянки утворилось провалля на проїжджій частині.
Про це на своїй сторінці Facebook написав та опублікував світлини Роман Пила, пише West News.
Вулиця Марійки Підгірянки (перехрестя, біля міграційної служби), 2 роки робили цю вулицю, ніби міняли всі комунікації, весною наче наш “доблесний мер” відкривав офіційно цю вулицю. І ось маємо результат чергових відкатів. Зате бруківки поклали по краях стільки, що дорогу зробили практично однополосною, – йдеться у дописі Романа.
Після цієї публікації, чоловік запостив ще одну, де зображена вулиця Тичини з підписом :
Безгосподарність і халатність нашої міської влади і комунальних служб зашкалює. Продовження історії з вулицею Тичини. На світлинах нещодавно зроблена вулиця М.Підгірянки – точніше її частина від в.Залізничної до Гнатюка. Минулого року, починаючи з ранньої весни і до зими на цьому відрізку робили реконструкцію: замінювали начебто труби і комунікації, потім довго міняли бордюри і у фіналі за пів ночі – починаючи з 22-00 30 листопада (в той день, точніше тієї ночі, було надворі -7 С) постелили новий асфальт. Радості мешканців і офісних працівників не було меж. Не було до вчора. Ось свіжі світлини – знову розритий свіжий асфальт у чотирьох місцях- заміна ще якихось комунікацій!!! Мерія рулить!!!!

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X