WestNews.com.ua

У Франківську працівники ресторанного бізнесу та дотичних сфер обслуговування вийшли на акцію протесту: влада обіцяла розглянути їх прохання. ФОТО. ВІДЕО

03.07.2020, 12:16  |  Автор:   Назаренко Юлія

У п’ятницю, третього липня, працівники ресторанного бізнесу вийшли на акцію протесту до Івано-Франківської ОДА. Люди вимагають дозволити ресторанам організовувати та проводити весілля, дні народження та інші масові заходи, інформує WestNews.

На акцію протесту вийшло декілька десятків мешканців, які працюють в різних сферах обслуговування, що допомагають людям організувати свята. Люди обурені, що зробили певні заборони на їх працю. Адже, їм потрібно заробляти гроші, а більшості з них також потрібно годувати сім’ї, дітей.

“Знаєте музичний бізнес, розважальний та ресторанний чогось дуже сильно поєднаний. І, на жаль, нас ніхто не чує, не бачить. Тобто, якщо десь відпочивати можна великими громадами, великими товариствами. В басейні хлюпатися можна, там мікроба не плаває. А чогось саме в ресторані, і під час видовищ: чи то святкувань дня села, чи то весілля, чи то хрестини, саме там чогось має заразитися людина”, – каже один з учасників протесту.

Чоловік також додає, що через нові карантинні заборони, зараз страждає й таксисти, бо немають кого возити, й музики, й ті хто вирощують квіти, й ресторани та інші.

“Ми прийшли вирішити наше наболіле. Нашим людям немає за що купити куска хліба, молока дітям. Було дуже складно і є складно. Але наша з вами галузь, напевно, потерпіла найбільше. Ведучі, музиканти, офіціанти, кухарі. Ось ми зараз з вами стоїмо тут і ми з вами повинні мирним шляхом сьогодні дійти якогось рішення. Ми дуже просимо владу прислухатися до нас”, – долучилися до акції протесту команда ресторану “Надія”. 

На мітинг вийшли також чимало людей з інших сфер, що так чи інакше перегукуються з ресторанним бізнесом, щоб підтримати їх.

“Прийшли підтримати ресторанний бізнес. Тому, що якщо ресторанам та готелям дозволять повноцінну роботу, то і ми зможемо провести конференцію. Адже ми її організовуємо для навчання рестораторів та готельєрів. А якщо цей бізнес зараз закриють, то і ми не зможемо провести наш захід”, – каже співорганізатор Західно-Української конференції рестораторів та готельєрів Аліна Цюк.

Пізніше до протестувальників вийшов депутат Івано-Франківської міської ради Сергій Палійчук,  який повідомив, що міська влада та ОТГ підтримують скасування рішення про посилення карантинних обмежень для готельних та ресторанних бізнесів. Тож відповідну заяву було направлено на розгляд сесії міської ради, яка проходить якраз сьогодні. 

Однак люди не розійшлися,  а навіть навпаки їх побільшало. Долучилися також музиканти, які працюють на весіллях та інших різноманітних заходах. Вони в знак акції протесту заграли декілька українських пісень, щоб привернути увагу влади до акції протесту та підняти настрій протестувальникам.

Нагадаємо, раніше WestNews повідомляв, що через ускладнення епідемічної ситуації з поширення коронавірусної інфекції в області вводять нові карантинні обмеження та посилюють контроль. Зокрема, 30 червня було прийнято рішення заборонити на території області проведення масових заходів (весілля, дні народжень, хрестини, поминальні обіди тощо) в закладах громадського харчування всередині приміщень за участю більше 10 осіб – до 31 липня 2020 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Вимагаємо ремонту доріг”: мешканці Богородчанського району вийшли на мітинг під стіни ОДА

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X