WestNews.com.ua

У Франківську православна церква судитиметься з виконкомом за відібране приміщення

23.10.2020, 18:45  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

До Господарського суду Івано-Франківської області із позовом звернулась Івано-Франківська єпархія Української Православної Церкви та просить суд скасувати рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради  в частині щодо припинення з грудня 2018 договору оренди нежитлових приміщень площею 283,0 кв.м  та 19,1кв.м, розташованих на першому поверсі в будівлі по вулиці Чорновола, 6 у місті Івано-Франківську.

Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про припинення договору оренди нежитлових приміщень, у зв’язку з необхідністю використання приміщень для потреб власника – територіальної громади міста Івано-Франківська, а саме для будівництва дошкільного навчального закладу.

Івано-Франківська єпархія Української Православної Церкви, не погоджуючись із таким рішенням, звернулась до суду із позовом.

Суд відкрив провадження у справі.

Наступне судове засідання призначено на 16 листопада 2020 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В день виборів в Коломиї курсуватимуть спецрейси

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X