WestNews.com.ua

У Франківську представили нового гендиректора обласної дитячої клінічної лікарні

07.08.2020, 15:43  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, сьомого серпня, в Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні відбулося офіційне представлення новопризначеного гендиректора.

Про це інформує WestNews з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

Перша заступниця голови обласної державної адміністрації Марія Савка представила колективу генерального директора Тараса Мельника. Відомо, що кандидатуру Тараса Мельника підтримали лікарі закладу та затвердили сесією обласної ради, яка відбулася 31 липня 2020 року.

Марія Савка привітала Тараса Мельника з новою посадою та побажала йому професійних здобутків та успішного вирішення проблем, які є у вітчизняній охороні здоров’я у час реформ.

“Виклики є складні, але Ваш професіоналізм і віра Вашого колективу у Вас допоможе їх здолати”, – сказала заступниця голови ОДА.

Сам ж Тарас Мельник подякував за виявлену йому довіру. Також  він висловив сподівання у те, що кожна дитина, у якої виникне необхідність звернутися у цей лікувальний заклад, буде знати, що її чекають висококваліфіковані, лагідні та ніжні руки лікарів.

Нагадаємо, раніше WestNews повідомляв, що 1 червня, колектив ОДКЛ вийшов на протест під Білий дім, вимагають призначити на посаду законно обраного на відкритому конкурсі генерального директора Тараса Мельника.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківськ та Городенківщина увійшли до “помаранчевої” зони: МОЗ знову поділило регіони на “карантинні зони

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X