У Франківську презентували документальний фільм “Лобановський назавжди”

3 грудня в Івано-Франківську відбулась презентація документального фільму про легенду українського футболу “Лобановський назавжди”, повідомляє WestNews.

«ЛОБАНОВСЬКИЙ НАЗАВЖДИ» — документальний фільм про легендарного тренера київського «Динамо» Валерія Васильовича Лобановського, який вперше в історії радянського спорту вивів свій клуб у гранди європейського футболу. Фільм уже побував на численних фестивалях по всьому світу. Його уже побачили та високо оцінили глядачі на таких престижних фестивалях документального кіно, як англійському Шефілді та канадському Монреалі.

В Україні фільм вперше глядачі побачили на КМКФ «Молодість», де фільм став спеціальною подією в рамках програми «Українські прем’єри».

Основу фільму склали вітчизняні й зарубіжні архівні кіноматеріали, а також оцінки, судження і спогади про футбол Лобановського його сучасників — футболістів, тренерів, журналістів, спортивних функціонерів, уболівальників, опонентів і навіть президентів — українських і зарубіжних.

У фільмі знімались: Карло Анчелотті, Олексій Андронов, Олег Базилевич мл., Олег Блохін, Рінат Дасаєв, Артем Франков, В’ячеслав Колосков, Олександр Козлов, Леонід Кравчук, Бернар Ліонс, Олексій Михайличенко, Генадій Орлов, Володимир Петрухін, Олександр Шовковський, Мішель Платіні, Сергій Ребров, Юрій Рибчинський, Андрій Шевченко, Жак Ферран, Григорій та Ігор Суркіс, Йожеф Сабо.

«Лобановський назавжди» знято незалежною київською кінокомпанією Das Boot Production.

Архіви матчів, особисте відео та багато думок зірок футболу про Валерія Лобановського кінематографісти склали у 91 хвилину відео. Але зауважили, що багато чого вартісного лишилось поза кадром, адже не просто обмежити часовими межами усю історію цієї видатної людини.

 “Він зробив сам себе. Тому що він домігся всього самостійно. У більш складних умовах, ніж ми зараз живемо, будучи в СРСР. Але ця людина зробила дуже багато для Києва. Тому що неможливо не любити тренера, який привів твою команду до неймовірних успіхів. І звичайно ж, він зробив багато для України, в тому плані, що український футбол існує навіть якщо переживає не найкращі часи, але він є і про нього знають у всьому світі”, – каже режисер Антон Азаров.

Читайте також:  У Франківську відкрили виставку портретів прикарпатських бійців Володимира Безрукого.

Загрузка...

Comments are closed.