У Франківську презентували нові стартапи. ФОТО

18.06.2019, 16:21  |  Автор:   Власенко Власта

Сьогодні, 18 червня, в інноваційному центрі «Промприлад. Реновація» відбувся конкурсний відбір стартапів для реалізації в Івано-Франківську, пише West News.

На конкурс було зареєстровано 23 учасника, які представляли свої проекти. Доповідь учасників тривала до 5 хвилин, за цей час вони повинні описати головну ідею свого стартапу та зацікавити виборчу комісію. Серед проектів можна виділити проект «смарт- технології в дошкільній освіті», які передбачають використання комп’ютерних систем в освітній програмі для дітей дошкільного віку, для кращого сприймання інформації та вищого рівня навчання. Портативна система для розпізнання, класифікації та обліку об`єктів з використанням нейронних мереж та апаратного прискорення для отримання чітких аналітичних даних щодо потоку людей та машин в місцях розміщення даного пристрою.

«Дерматоскоп для проведення профілактичних оглядів міщан», розрахована на профілактику онкології шкіри. Метою якої є огляд людей на наявність меланоми в організмі. Завдяки таким обстеженням можна буде виявити проблему швидше та вирішити її. Загалом, було презентовано проекти із сфер освіти, психології, штучний інтелект, медицина, та інші. До слова, фінансується конкурсна програма Івано-Франківською міською радою. Під час конкурсу, учасники презентували свої ідеї, серед яких конкурсна комісія визначила переможців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бізнес у монастирі: як на Прикарпатті монахині реалізовують стартапи. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X