WestNews.com.ua

У Франківську проаналізували якість надання соціальних послуг шукачам роботи та зареєстрованим безробітним

14.02.2020, 10:13  |  Автор:   Хромей Зоряна

Вчора, 13 лютого відбувся семінар-навчання з працівниками міських, районних та міськрайонних філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості та Івано-Франківського міського центру зайнятості на тему «Якість надання соціальних послуг шукачам роботи та зареєстрованим безробітним – головний акцент у роботі кар’єрних радників».

Розпочав захід заступник директора Івано-Франківського обласного центру зайнятості Тарас Басюга, який поінформував про результати діяльності Івано-Франківської обласної служби зайнятості за січень 2020 року та пріоритети у роботі служби зайнятості на 2020 рік. Він зазначив:

«Робота філій обласного центру зайнятості та міського центру зайнятості має бути якісною, злагодженою і спрямованою на задоволення кадрових потреб роботодавців та якнайшвидше повернення безробітних громадян до трудової діяльності».

Під час навчання поінформовано про організацію роботи щодо працевлаштування вразливих на ринку праці груп населення, соціального супроводу при працевлаштуванні та після працевлаштування за підходом кейс-менеджменту, про особливості надання профорієнтаційних послуг клієнтам служби зайнятості та ефективність організації професійного навчання зареєстрованих безробітних.

На завершення заходу, учасники семінару-навчання мали можливість обмінятися досвідом практичної роботи у напрямку підвищення якості надання послуг клієнтам служби зайнятості та поставити доповідачам ті питання, вирішення яких дасть можливість підвищити ефективність надання соціальних послуг клієнтам служби зайнятості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Кадрова чистка: на Калущині також звільнили голову РДА. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X