WestNews.com.ua

У Франківську пропонують впровадити електронну систему фіксації звернень громадян до депутатів

02.05.2019, 11:38  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У четвер, 2 травня, в Івано-Франківську відбувся круглий стіл «Обговорення проекту рішення «Про організацію особистого прийому депутатами міської ради, представників політичних партій та громадськості», інформує WestNews.

Мова йшла про проект рішення, напрацьований експертами ГО «Центр Політичних Студій» за результатами моніторингу проведення депутатами міської ради прийомів громадян. Сам проект рішення пропонує впровадження електронної системи фіксації звернень громадян до депутатів міської ради з подальшою фіксацією стану їх розгляду та вирішення поданих проблем.

Електронний журнал експерти пропонують публікувати на сайті Івано-Франківської міської ради. Таким чином, громада зможе оцінити ефективність роботи обраних депутатів, а самі депутати – збільшити рівень прозорості та підзвітності перед громадою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутати проголосували за новий логотип Івано-Франківська. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X