WestNews.com.ua

У Франківську просто неба відбудеться безкоштовне обстеження родимок та тестування на ВІЛ

04.08.2020, 9:58  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Серію заходів безкоштовного обстеження родимок, тестування на ВІЛ-інфекцію та консультації психолога проведуть спільно Івано-Франківська клініка «БРАСС» разом з благодійним фондом «Захід Шанс».

Обстеження буде проводитись в мобільній амбулаторії БФ «Захід шанс», в центрі Івано- Франківська за адресою: площа Ринок 18 (біля Ратуші), 7 серпня, з 18.00 до 20.00.

Обидві організації – клініка «БРАСС» та БФ «Захід Шанс» вже традиційно проводять схожі заходи. Однак цьогоріч з причини карнтину не було можливості проводити обстеження в середмісті, тому вирішили розпочати серію спільних соціальних безкоштовних виїзних консультацій в мобільній амбулаторії. Обстеження передбачають дотримання всіх карантинних вимог.

“Враховуючи карантин, пов’язаний з коронавірусом, наша клініка не мала можливості в проведенні заходів боротьби з меланомою (намети на стометрівці, ВНЗ, школи, садочки, приватні підприємства). Статистика, яку ми отримали за минулі роки, на жаль, є невтішною. Тому, розуміючи всі ризики онкологічних захворювань шкіри, спільно з організацією «Захід шанс» було вирішено проводити такі діагностичні заходи в мобільній амбулаторії. Обстеження будуть проводитись з дотриманням всіх санітарно епідеміологічних заходів”, – кажуть лікарі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як приймати сонячні ванни з родимками: поради від дерматолога

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X