У Франківську проведуть захід на підтримку сина відомого прикарпатського літератора

22.11.2019, 11:09  |  Автор:   Хромей Зоряна

Студенти Прикарпатського університету проводять благодійний захід “Мистецькі обійми”. Він спрямований на підтримку хворого студента Євгена Барана, сина Євгена Барана, викладача ПНУ.

Як повідомляв раніше WestNews, відомий прикарпатський літературний діяч Євген Баран звертався з проханням по допомогу його синові:

“Звертаємося до Вас із проханням. Захворів наш 20-річний син – два тижні тому лікарі поставили йому діагноз “розсіяний склероз”. Зараз хвороба активізується. Аби зупинити процес розвитку хвороби, потрібне лікарство – “окревус”. Дві ампули внутрішньовенні з паузою у 6 місяців. Ціна ампул 430 тисяч гривень.”

Студенти Факультету філології та ініціатори літературної платформи в університеті,  вирішили допомогти сім’ї викладача і влаштувати захід за участю франківських гуртів і місцевих митців.,  – йдеться у дописі на сторінці Paragraph. 

Захід відбудеться у Молодіжному центрі 27 листопада 0 17:00.

Благодійний вечір “Мистецькі обійми” для підтримки Євгена Барана

Молодіжний центр Параграф спільно з LitPlatform влаштовує дещо не типовий творчий вечір. А все тому, що метою проведення цього заходу є збір коштів на лікування Євгена Барана — 20-річного хлопця, студента ПНУ, якому нещодавно поставили страшний діагноз “розсіяний склероз”.

Ми просто не можемо залишитися осторонь! Якщо ти також — приходь у середу, 27 листопада, о 17:00 у Paragraph (вул.Шевченка 57). Вхід платний — 50 грн. Окрім цього, при вході також стоятиме скринька для пожертвувань, куди кожен зможе покласти стільки грошей, скільки вважає за потрібне.

А на нашому творчому вечорі Тебе, як завжди, чекатиме магічна атмосфера 💫, хороша поезія 📖, прекрасна музика 🎶 та найкращі люди з найщирішими посмішками 💞

Цього вечора у Параграф завітає багато талановитих митців нашого міста — Ольга Деркачова, Степан Процюк, Богдан Томенчук, Богдан Кирста, Андрій Маврик, Сни Дріади та інші 😻

Чекаємо усіх охочих та небайдужих! , – йдеться у дописі

Для матеріальної допомоги на лікування можна переказувати кошти на карту Приватбанку – Євген Михайлович Баран: 5168 7573 1078 0152.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:“Тримайся, Євгене!” – негайна допомога потрібна 20-річному студентові Прикарпатського університету

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X