WestNews.com.ua

У Франківську пройдуть громадські слухання щодо збільшення плати за проїзд

14.03.2019, 13:13  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У п’ятницю, 15 березня, в міськвиконкомі проведуть громадські обговорення з приводу підвищення вартості проїзду в маршрутках.

Вони відбудуться у п’ятницю, 15 березня, о 10.00 у  311 кабінеті міської ради. Розробник проекту регуляторного акта – управління транспорту та зв’язку Івано-Франківської міської ради.

У проекті рішення  пропонується погодити збільшення граничного розміру тарифу на проїзд пасажирів у міському пасажирському автотранспорті загального користування до 6 грн.

Необхідність підняття вартості проїзду аргументують значним підвищенням цін на паливо та мастильні матеріали, запасні частини, автомобільні шини, витрат на заробітну плату та інших експлуатаційних витрат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X