WestNews.com.ua

У Франківську рейдова група перевірила кафе та нічні клуби: які знайшли порушення

13.07.2020, 19:56  |  Автор:   Менів Андрій

Минулими вихідними мобільні групи у складі з поліцейськими, фахівцями державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів та представниками місцевого самоврядування перевірили стан дотримання карантинного режиму громадянами у закладах торгівлі, громадського харчування та нічних клубах.

Така робота здійснюється на виконання вимог відповідних рішень Кабміну у частині посилення заходів із запобігання поширенню COVID-19.

Наразі діє заборона функціонування розважальних закладів, закладів харчування і відпочинку у період з 23-ї вечора до 7 години ранку.

Відтак рейдові групи перевіряли, наскільки їх власники дотримуються визначених умов. За результатами перевірки правоохоронці склали два адміністративні протоколи за порушення норм, передбачених ст. 44-3 КУпАП.

До відповідальності притягуватимуться або власники, або адміністратори, які на той момент контролювали роботу розважальних закладів у нічний час і мали забезпечити її припинення після 23-ї години.

Від початку дії карантинних обмежень поліція області склала 357 протоколів за порушення карантину (ст.44-3 КУпАП), 343 з них були скеровані на розгляд судів.

Поліція продовжує контролювати дотримання діючих карантинних обмежень і нагадує: їх порушення тягне за собою не тільки адміністративну, а й кримінальну відповідальність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сім областей України досі не можуть послабити карантин: Івано-Франківщина вийшла з “чорного списку”. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X