WestNews.com.ua

У Франківську розпочали кінопоказ українських фільмів під відкритим небом. ФОТО/ВІДЕО

07.08.2018, 21:30  |  Автор:   Власенко Власта

Сьогодні, 7 серпня, розпочався кінопоказ українських фільмів у Палаці Потоцьких. Про це написав Руслан Марцінків у соцмережі Fаcebook, інформує WestNews.

Першим фільмом показу стала улюблена для мільйонів стрічка «Сторожова застава». На початок показу прийшов Роман Луцький – актор фрнківського драмтеатру, який у фільмі, без сумніву, зіграв найхаризматичнішого персонажа. Далі у програмі – «Будинок «Слово» та легендарні «Кіборги».

 “Українському кіно нічого не бракує. Мало грошей. Але маємо чотири пори року, локації, архітектуру, гори, акторів і режисерів. Ми повинні підтягнутися до стандартів європейського й американського кіноринку”, –говорить Роман Луцький.

Нагадаємо, тут можна переглянути розклад на завтра, 8 серпня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відомий актор з Прикарпаття засвітився у кліпі Макса Барських. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

07.08.2018, 21:30  |  Автор:   Власенко Власта

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X