WestNews.com.ua

У Франківську розпочався проект, який дає можливість стажування молоді у міській раді

10.10.2019, 17:55  |  Автор:   Хромей Зоряна

Стажери ознайомляться зі специфікою роботи міської ради зсередини, візьмуть участь у засіданнях виконавчого комітету та оперативних нарадах із міським головою Русланом Марцінківим. Також організатори проекту підготували насичену програму стажування з залученням до проектів міської ради, цікавих тренінгів і воркшопів.

Можна багато чути про міську раду, про начальників управління, депутатів, але коли ти постажуєшся і побачиш, як це працює – цей досвід залишиться на все життя, він надзвичайно важливий. Це – можливість знайомитись з цікавими людьми, поспілкуватись з ними у дружній атмосфері. Безліч цікавих проєктів нагодилися саме в рамках «Молодь і влада»”, – додав міський голова Руслан Марцінків.

Мені дуже приємно, що багато студентів залишились працювати у міській раді після проєкту «Молодь і влада»”, – секретар міської ради Віктор Синишин.

Проєкт «Молодь і влада» – це можливість стажування в Івано-Франківській міській раді, а також хороший шанс для молоді реалізувати себе, спробувати себе в ролі державного службовця, знайти нових друзів та корисно провести час. Це крок влади до ще більшої відкритості та прозорості перед молоддю», – координатор проекту Труба Роман.

Анкету на участь у проекті можна заповнити з понеділка по п’ятницю з 10:00 год. до 17:00 год. за адресою: вул. Грушевського, 21, каб. 402 або в онлайн-режимі на сторіці у Facebook «Молодь і влада».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Всесвітній день психічного здоров’я прикарпатські поліцейські провели психопрофілактичний семінар

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X