У Франківську розпочинає свою роботу Весняна школа акторської майстерності. ФОТО

У п’ятницю 21 квітня відбулася презентація Весняної школи акторської майстерності, яка незабаром розпочне свою роботу в Івано-Франківську, повідомляє WestNews.

Подію презентували камерній сцені Івано-Франківського драмтеатру  голова Національної спілки театральних діячів України Богдан Струтинський, перший заступник Голови НСТДУ та керівник напряму регіональної політики НСТДУ Ростислав Держипільський та керівник напряму молодіжної політики та пошуково-експериментального театру НСТДУ Стас Жирков.

“У вересні минулого року відбувся з’їзд НСТД було обрано нового голову Богдана Струтинського. У зв’язку із цим відбулося багато змін, зокрема, відкриття театральних шкіл. Нині в Івано-Франківську відкривається школа театрального мистецтва для молодих акторів. Це зустрічі, майстеркласи тощо. За три дні молоді театрали познайомляться із театром, який він є”, – розповів Ростислав Держипільський.

18072475_1378908958831802_1034584349_n

“Конкурс чи відбір на цю школу був дуже серйозний – по чотири людини на місце, тож відібрали 15 акторів. Географія різна, що дуже радує, – додав Держипільський. – Усі три дні будуть надзвичайно цікавими для нас. Як на мене, це дуже класний початок для акторських шкіл”.

“Ми зібрали надзвичайно потужну подію. Важливим є те, що в нас оновився творчий склад НСТД. На сьогоднішній день Франківський драмтеатр займає дуже потужне місце на театральній мапі України”, – розповів Богдан Струтинський.

За його словами, театр – це дуже сильна інституція, яка може застави мислити не тільки населення, а й чиновників.

“Сьогоднішній проект є четвертим. Починали ми в лютому в Києві. Ця школа має статус міжнародного. До нас тоді приїздили гості з Грузії, а також наші британські колеги. Для нас найважливіше, щоб молоді актори були нашими послідовникам, а глядачі, щоб дуже по іншому дивитися на театр”, – наголосив Струтинський.

“Для мене важливо, що для тих акторів кожен день розписаний погодинно. Основна “фішка” будь-якої школи – це комунікація. Тому основне завдання – це спілкування. Щоб актори-учасники розповіли на місцях, що відбувається в Івано-Франківському театрі”, – розповів Стас.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську під супровід оркестру виступить легендарний Олег Скрипка з найкращими хітами “ВВ”

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.