WestNews.com.ua

У Франківську ще два десятки багатоквартирних будинків від’єднання від системи централізованого опалення. АДРЕСИ

09.07.2020, 16:39  |  Автор:   Хромей Зоряна

Дев’ятого липня на засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради проголосували за за від’єднання від системи централізованого опалення 20-ти багатоквартирних будинків.

Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків.

“Нагадаю, що 65 будинків уже почали процедуру від’єднання раніше. Це означає, що мешканці домовилися між собою і більшістю проголосували за те, щоб мати власну систему опалення”, – йдеться у дописі.

Тож “свободу тепла” матимуть мешканці будинків за адресами:

Довга, 27, Галицька, 114, Галицька, 116, Тролейбусна, 3, Галицька, 142, Галицька, 147, Івана Павла ІІ, 8, Пасічна, 20, Академіка Гнатюка, 4, Івана Франка, 10а, Чорновола, 35, Степана Бандери, 62 (корп. 2), Богдана Лепкого, 1, Толстого, 5, М.Грушевського, 22, Шевченка, 78, Вагилевича, 9, Юліана Целевича, 1, Галицька, 167, Галицька, 169.

Пан Марцінків також нагадав, що мешканці Пасічної щодо переходу на автономне опалення можуть звернутися до Андрія Строїча за консультацією та підтримкою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:За два роки у Франківську планують перевести на індивідуальне опалення 110 будинків

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X