WestNews.com.ua

У Франківську створили інтерактивну карту віку: можна дізнатися скільки років будинкам міста

30.06.2020, 15:17  |  Автор:   Назаренко Юлія

Прикарпатець Микола Клим’юк створив інтерактивну карту віку будинків Станіславова. Ідея проекту є не новою, до цього моменту були такі карти для будинків Львова та Києва. Однак у Франківську такого ще не було.

“Для чого? Хотів розібратись з OpenStreetMap, а розбиратись найкраще, роблячи щось реально функціонуюче. В результаті вдалось познайомитись (чи тісніше заприятелювати) ще мало не з десятком інших інструментів (tileMill, mb-util, postgis, geojson, bbbike etc etc) і видати “нагора” вже згадану карту”, – пише на своїй сторінці в мережі Facebook хлопець.

Зазначимо, що на карті пише вік будинків Станіславова. Автор проекту каже це через те, що єдиним  джерелом інформації з адресами будівель і роками побудови, яке хлопець знайшов, був список історичних пам’яток. Майже всі з будівель збудовано ще до 1939 року, власне тому і Станіславова, а не Івано-Франківська чи Станіслава.

На карті будинки позначаються різними кольорами: найтемнішим червоним замальовані будівлі, які є найстаршими, а світло голубим – більше нові за роками.

“Польські” будинки загалом блакитні, “австрійські” – оранжеві з переходом до червоного”, – додає Микола Клим’юк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Проект “КОЛО-БО-РАЦІО”: Франківський драмтеатр розпочинає створення імерсивної вистави

30.06.2020, 15:17  |  Автор:   Назаренко Юлія

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X