У Франківську створили сайт, де можна перевірити статки суддів та поскаржитися на них

В Івано-Франківську створили спеціальний ресурс, де можна перевірити статки прикарпатських суддів та скаржитися на їхню роботу.

Сайт було створено в рамках проекту «Громадський моніторинг суддів Івано-Франківської області як механізм протидії орупції в судах та сприяння судовій реформі в Україні», передає WestNews.

«Треба налагодити стосунки між суддівським корпусом, ЗМІ та громадянами, оскільки довіра до судів зараз на дуже низькому рівні», – каже координатор проекту, член громадської ради при НАЗК Віталій Світлик.

«Для цього ми створили сайт. Якщо громадяни виявили, що суддя живе невідповідно до своїх доходів і має приховані статки, вони можуть нам про це повідомити. Це можна зробити конфіденційно», – додав він.

На сьогодні в Івано-Франківській області діють 20 судів, в яких працюють 200 суддів.

На сайті присутня інформація про усіх суддів області – фотографії, біографічні довідки та декларації.

«Зараз на сайті декларації за 2014 та 2015 роки. За 2016 будуть згодом, оскільки є проблеми з сайтом НАЗК», – зазначив пан Світлик.

«Наш проект не налаштований тільки для того, щоб показати, які судді погані. Він створений для того, щоб налагодити зв’язок і дати суддям підтримку, аби вони здійснювали своє правосуддя для народу, а не для влади», – наголосив активіст.

Проект реалізовуватиметься до кінця року. Переглянути сайт можна за посиланням >>>.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську судитимуть жителя іншої області, який з групою зловмисників обкрадав клієнтів іноземних банків

 

Загрузка...

Comments are closed.