У Франківську триває благодійна вистава “Оскар і Рожева пані”

Зараз у драмтеатрі триває вистава “Оскар і Рожева пані”, де збирають кошти на лікування онкохворої прикарпатської журналістки Оксани Кваснишин та  художнього керівника Львівського академічного театру ім. Леся Курбаса Володимира Кучинського.

WestNews вже писав про те, що відбудеться благодійна вистава. Також для журналістів у межах збору допомоги було організовано прес-конференцію.

Те, що відображає театр, поряд із радістю, є й сум. Театр не має стояти осторонь того, що відбувається в суспільстві. Він є своєрідним дзеркалом, пульсом міста“, – наголосив директор драмтеатру Ростислав Держипільський. “У своїй суті вистава “Оскар і Рожева пані” зібрала понад мільйона гривень які пішли на паліативну допомогу. Але цього четверга кошти підуть на лікування двом неординарним особистостям – Оксані Кваснишин та Володимиру Кучинському”.

Оксана – це людина з великим серцем, завжди готова допомагати усім. Про свою хворобу вона дізналася нещодавно. Зараз вона перебуває в Відні, на обстеженні. Проте результатів гістології досі немає. Вона тримається, вона бореться“, – розповіла під час прес-конференції журналіст Оксана Фармус.

Зараз робимо цю акцію, далі – будемо бачити. Я завжди підтримував і буду підтримувати будь-які ініціативи, тільки би все буде добре”, – додав Руслан Держипільський.

До слова, ціни на квитки благодійної вистави вартують від 20 до 100 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На благодійному ярмарку студенти зібрали 5 тисяч гривень для онкохворої Оксани Кваснишин

Загрузка...

Comments are closed.