WestNews.com.ua

У Франківську ЦНАП відкрив пункт оформлення водійських посвідчень. ФОТО

08.10.2019, 11:40  |  Автор:   Хромей Зоряна

Сьогодні, 8 жовтня, о 10:00 годині в Центрі надання адміністративних послуг відбулося відкриття пункту оформлення водійських посвідчень, повідомляє WestNews.

Ми виділили 200 тисяч гривень на придбання необхідного обладнання. Взагалі, ми збільшили кількість послуг: видаємо нові права замість втрачених, робимо перереєстрацію прав на автомобіль. Також з недавнього часу видаємо свідоцтво про народження дитини. Наша задача зробити комфортні умови для клієнтів”, – зазначив Руслан Марцінків.

Між виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради та регіональним сервісним центром МВС  було узгоджене рішення щодо надання певного блоку послуг саме Центром надання адміністративних послуг.

Для наших громадян ми зробили усе, щоб вони почували себе комфортно.

У понеділок вівторок і середу до нас можна звертатися з 9 до 17 години, в четвер – з 9 до 20 години, п’ятниця-субота – з 9 до 16 години. Людина буде звертатися до адміністратора ЦНАП і будуть на місці оформлятися усі документи. Тут будуть фотографувати, знімати відповідний відбиток підпису і зразу після того буде формуватися повний пакет документів. Цей пакет документів буде в електронному варіанті направлятися через засоби зв’язку в регіональний сервісний центр МВС. Там будуть перевірятися ці документи, і вже потім буде даватися рішення на друк. Плануємо, що ця послуга буде надаватися до півгодини, але ми будемо відшліфовувати цю роботу.

Вартість адміністративної послуги щодо оформлення посвідчення водія становить 219 гривень. Вартість реєстрації транспортних засобів буде складати від 500 гривень.

Оплату можна проводити багатьма способами: оплата будь-якою банківською карткою або ж готівкою, є також термінал самообслуговування”, – начальник управління ЦНАП Богдан Питель.

Після перерізання червоної стрічки відразу ж протестували обладнання, яке виготовляє водійські права.

На відкритті пункту оформлення водійських посвідчень нагадали, що станом на сьогодні видали понад 35 тисяч закордонних паспортів. Зокрема міський голова зазначив, що прикарпатці сьогодні уже не так масово подають документи на виготовлення закордонного паспорту, ця хвиля уже минула.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:З 2020 року МОЗ запровадить радикальні зміни для водіїв без фіктивних довідок

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X