WestNews.com.ua

У Франківську у парку Шевченка агресивна собака покусала іншого пса. ФОТО 18+

12.12.2019, 16:31  |  Автор:   Хромей Зоряна

Вчора, 11 грудня, в Івано-Франківську у парку Шевченка сталася жахлива ситуація. Собака, будучи на повідку з власником, напала на іншу собаку і зняла скальп.

Про це на своїй сторінці на Фейсбуці повідомляє франківчанка Руслана Василюк.

Друзі, хочу привернути увагу до проблеми вигулу собак в парку Шевченка та відповідальності власників!!!
Вчора, між 18.00 – 18.20 сталася прикра ситуація. Страшно, що на місці цієї бідної собаки могла бути чиясь мала дитина!
Собака, будучи на повідку з власником, напала на іншу собаку і зняла скальп😢
Цитую слова власників потерпілої собаки:
«Це порода джек Рассел тер’єр- 6 кг 7 років. Завжди собаку вигулюємо на повідку! Напад на Айріс стався орієнтовно о 18-18.20 посередині стежки позаду пам’ятника Шевченка (нового).
Господар російськомовна людина, собака темного окрасу, ріст орієнтовно 45-65 см. в холці»
ПРОШУ ПРО РЕПОСТ! Можливо є свідки!” – йдеться у повідомленні.

Франківчани активно реагують на страшну ситуацію.

“Це швидше всього був ротвейлер, як власник, так і пес дибільні. Власника не раз били, але він колишній мент і толку ніякого! Він спеціально травить свого пса на інших! Це той, що покусав жінку на озері!”

“…а чому би вам не виділити в парку якєсь місце для вигулу собак? У Франківську гуляти з собакою це пекло пекельне, бо немає де! Немає від слова зовсім. То чому би в парку не обгородити якийсь кусок, де би гуляли тільки собаки? Щодо намордників – власників в першу чергу треба вчити виховувати собак (власне штрафами і кримінальною відповідальністю, але не за відсутність намордника, а за те, що собака комусь зробила щось погане).

Тому що не можуть собаки бути постійно в намордниках, вони повинні десь вибігаватися без нічого. Плюс літом це може бути небезпечно для собаки – перегрів і тепловий удар, від чого смерть на смісці (я кілька таких історій знаю). Попереджаючи посилання про Європу – в Європі в намордниках фактично ніхто собак не водить.”

Світлина від Руслани Василюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справу про вбивство на Городенківщині, вчинене з особливою жорстокістю, передана до суду

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X