WestNews.com.ua

У Франківську в мікрорайоні БАМ засяяла ще одна зелена красуня. ФОТО

15.12.2019, 18:23  |  Автор:   Хромей Зоряна

Сьогодні, 15 грудня, в Івано-Франківську у районі БАМ відкрили ще одну новорічну ялинку. Відкриття відбулося о 16 годині, яке супроводжувалося чудовим концертом.

Про це повідомили на сторінці у Фейсбуці Культурної мапи Івано-Франківська.

“В МІКРОРАЙОНІ БАМ засяяла ще одна ялиночка. 15.12.2019 року о 16:00 год. відбулось відкриття новорічної ялинки в мікрорайоні БАМ (вул.Мазепи, 177/1). Цікаву концертно-розважальну програму підготували творчі працівники Центрального Народного дому.

Захід відбувся за сприяння міського голови Руслана Марцінківа та директора Департаменту культури міської ради Надії Загурської”, – йдеться у дописі.

А також чудовими світлинами свята поділився Руслан Марцінків.

“Сьогодні разом з депутатами міської ради Мар’ян Вагилевич (Marian Vagylevych) та Абрам’як Сергій та малечею мікрорайону відкрили ялинку на БАМі. Давно не бачив стільки захоплених дитячих очей!

Загалом плануємо відкрити 14 зелених красунь у мікрорайонах. Щоб свято відчувалося в кожному куточку міста!” – йдеться у дописі міського голови.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:На Каскаді урочисто відкрили новорічну ялинку. ФОТО

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X