WestNews.com.ua

У Франківську відбудеться фестиваль-карнавал нового формату

02.07.2020, 16:15  |  Автор:   Хромей Зоряна

Культурно-мистецька агенція Брама та Палац Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац» запропонували новий формат фестивалю. Зватиметься Фестиваль-Переберія міських культур “Межа”. Переберія означає «карнавал», захід буде присвячений міським культурам.

Про створення нового проекту повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці міський голова Івано-Франківська.

“Це – зовсім новий формат не тільки для нашого міста, але й для України! Адже прийнято вважати, що наша культура крутиться навколо села. Але «Переберія» покаже таке місто, яке ми тільки зрідка бачимо в історичних книгах та фільмах. Тут буде і театральне мистецтво, і хореографія, і музика міста, ілюзіоністи… Словом, застосують всі формати “міської” культури”, – йдеться у дописі.

Захід має відбутися за кошт виграного гранту Українського культурного фонду та міського співфінансування.

“Проголосували одностайно «за», тепер рішення за депутатами. Думаю, це гарний формат відпочинку і він у нас приживеться”, – переконаний мер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:У Палаці Потоцьких розпочнеться третій сезон благодійних концертів “На_шапку”. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X