WestNews.com.ua

У Франківську відбудеться фестиваль соціальних інновацій та нової музики

22.10.2020, 20:20  |  Автор:   Люся Грибик

14-15 листопада в Івано-Франківську відбудеться фестиваль соціальних інновацій та нової музики. Подія віртуально поєднає три міста — Івано-Франківськ, Харків та Лисичанськ. 

Фестиваль матиме дві частини – конференцію Plan B Day та музичний фестиваль Plan B Night, пише WestNews.

Головна ціль фестивалю — показувати актуальні ініціативи та людей, що творять зміни, об’єднувати їх у прагненні робити важливі проєкти, відкривати для країни культурні особливості різних міст.

У програмі Plan B Day – мотиваційні виступи від активістів, креаторів та культурних діячів, кейси від соціальних підприємців, міжсекторальні дискусії про виклики сьогодення, відкриті інтерв’ю про тренди соціальних інновацій, лекції щодо можливостей фінансування проєктів.

“Plan B Night відкриє нові імена та закриє старі гештальти, про те що в Україні немає гідного контенту та електронної сцени. І все це з добрячою приправою візуальної частини: 3D-мепінгом, відеоартом та віджеїнгом”, – зазначають організатори.

Plan B Night зосередиться на локальній електронній сцені та новій українській музиці. Програму доповнить візуальна частина. Окремою подією є серія воркшопів Idea Boot Camp.

Під час онлайн-нетворкінгу можна буде створити міжсекторальні проєкти та знайти для цього партнерів та команду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повість прикарпатської письменниці отримала “Приз читацьких симпатій” на Міжнародному конкурсі

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X