WestNews.com.ua

У Франківську відбулася презентація документально-музичного телефільму “Україна. Майдан. Перезавантаження”. ФОТО

24.10.2019, 15:16  |  Автор:   Хромей Зоряна

Сьогодні, 24 жовтня, у Франківську в кінотеатрі “Люм’єр” відбулася презентація документально-музичного телефільму “Україна. Майдан. Перезавантаження” на основі відеоархівів військового репортера Руслана Ганущака.

Візуальний ряд у поєднанні з музикою квартету бандуристок “Ґердан” творять розповідь стрічки.

Фільм розповідає про події Євромайдану, які відбувалися у період 2013-14 років.

До слова, фільм створено за підтримки Українського культурного фонду.

“Зараз мене переповнюють відчуття, як і тоді, коли ми стояли на Майдані. Це така кількість вмотивованих людей, котрі хотіли поміняти Україну на краще. Цим фільмом я хотів сказати, все в наших руках, що буде боротьба тривати не одне десятиліття, що зміниться ще не один президент і не одна влада. І ніхто нам в долонях не принесе щастя, свободу. Все треба виборювати!” – говорить військовий репортер Руслан Ганущак.

“Створення цього фільму – це не лише професійна та організаційна робота, це ще й психологічно важка праця. Фільм – експериментальний, документально-музичний. Ми пережили це самі”, -розповіла Віолетта Дутчак, авторка та координатор проекту.

Світлина від ТРК "РАІ".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:«Україна. Майдан. Перезавантаження»: творці фільму розповіли про історію створення. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X