WestNews.com.ua

У Франківську відбулося нагородження переможців програми “Бюджету участі 2019”. ФОТО

05.06.2019, 15:17  |  Автор:   Власенко Власта

Цього тижня закінчилося голосування за проекти програми Бюджету участі 2019.

Воно було справді шаленим, франківці голосували та закликали підтримати проекти інших. Загалом франківці віддали за проекти понад 43 тисячі голосів, пише WestNews.

Загалом, переможцями стали 37 проектів: 8 великих (до 300 тисяч грн) та 29 малих (до 100 тис. грн).

Проектів-переможців могло бути менше, але міський голова Руслан Марцінків додав до фінансування програми ще 1 мільйон гривень.

“Стільки крутих ідей для міста, що я вирішив додати до загальної суми ще мільйон. Тобто додатково профінансуємо по одному проекту з категорії “Великі”, а залишок розділимо у відсотковому співвідношенні на малі. Дякую всім, хто цього року голосував. 43 тисячі голосів – це дуже багато. Тішуся, що мешканці готові брати ініціативу у свої руки. А я, як міський голова, всяко підтримуватиму активних франківців”, – додав Руслан Марцінків.

Великих є 5 переможців в категорії “Інше” і 3 “Освітні”. Серед малих 18 в категорії “Інше” та 11 “Освітніх”.

“З кожним роком ми збільшуємо кількість фінансування і збільшується кількість проектів. Сьогодні я дуже задоволений результатом бюджету участі”, – говорить мер.

Найбільше голосів набрали освітні проекти, до яких долучалися батьки. Переможці “Бюджету участі” отримали сертифікати та подарунки.

Ознайомитися з переможцями проекту можна ТУТ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Впровадження STEM-освіти в Івано-Франківську: передові проекти “Smart Kids”, “EcoCity” та робототехніка

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X