У Франківську влаштували флешмоб на честь Міжнародного дня обіймів

Івано-Франківськ приєднався до святкування Міжнародного дня обіймів, який в усьому світі відзначають 4 грудня.

Це свято дозволяє обійматися з ким завгодно, навіть з незнайомцями на вулиці, повідомляє WestNews.

Відтак, в центрі Франківська молодь із плакатами “Вільні обійми”, “Free hugs” та іншими, обіймала всіх перехожих, від маленьких до великих.

 “Мета даного заходу – в певному сенсі зблизити людей, показати, що незнайомі люди можуть бути добрими, а також подарувати мешканцям міста частинку щастя та тепла, що потрібно в таку погоду, і в такий час, коли половина франківців ходить із сумними мармизами, – розповідають огранізатори.

День обіймів – одине з найбільш незвичайних свят в календарі. Воно з’явилося порівняно недавно, але вже встигло завоювати популярність у всьому світі. До того ж, відзначати його не тільки весело, але й корисно для здоров’я. Вчені довели, що регулярні обійми є запорукою довгого і щасливого життя.

Це позитивне і романтичне свято можна відзначати цілих два рази на рік.  Багато країн відзначають Міжнародний день обіймів 21 січня, але і в грудні є офіційний привід міцно обійняти своїх друзів, близьких і навіть незнайомців.

4 грудня відзначається Всесвітній день обіймів, який був придуманий європейськими студентами в 70-х роках ХХ століття. Уже в ті часи була науково доведена корисність обіймів для здоров’я. Тому студенти-медики і психологи виступили з ініціативою створення свята обіймів.

Читайте також: Народний прогноз: “Введення прийшло – зиму привело”.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.