WestNews.com.ua

У Франківську вручили міську освітянську премію з нагоди професійного свята. ФОТО

30.09.2020, 19:42  |  Автор:   Хромей Зоряна

За традицією у першу неділю жовтня в Івано-Франківську привітали педагогів та нагородили їх грамотами і подяками. А найбільшим очікуванням заходу стало вручення педагогічної премії Богдана Ступарика.

Цьогоріч статуетки отримали учитель економіки природничо-математичного ліцею Петро Ласійчук, вчитель української мови й літератури ліцею №18 Ганна Поляничка та учитель фізичної культури Української гімназії №1 Павло Скульський, йдеться на сайті міського голови.

«У моїй педагогічній кар’єрі завжди траплялися лише найкращі учні. Їхні досягнення у різних конкурсах та олімпіадах – ставали мотивацією для самовдосконалення. Вчителю взагалі треба постійно працювати над собою і знати відповіді на різні запитання своїх слухачів. Ця премія для мене є дуже цінною і особливо дорогою. Бо мав за честь особисто працювати з Богданом Ступариком. Тоді я був ще молодим педагогом і досі пам’ятаю його настанови і поради. Він був досить мудрим, виваженим, строгим та компетентним, цінував компетентного педагога. У ньому поєднувалися талант управлінця, практика та педагога», – розповідає Петро Ласійчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Скарбничка для вчителя: як створити якісний освітній контент для учнів на Ютубі. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X