WestNews.com.ua

У футбол грають всі: Івано-Франківський “Карітас” організував футбольний матч для молоді з інвалідністю. ФОТО

25.06.2019, 11:16  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 25 червня, на території Івано-Франківського коледжу фізичного виховання відбувся товариський футбольний матч за участі молоді з інвалідністю. У змаганнях взяла участь молодь, що відвідує Центр дозвілля та соціальної адаптації на базі франківського Карітасу та молодь з парафіяльного Карітасу у міста Бурштин, пише WestNews.

До футбольного матчу підопічні Карітасу ретельно готувалися протягом року. Тренував молодь викладач спортивної гімнастики СДЮШ олімпійського резерву № 1 Назар Костюк. Тренер є волонтером Карітасу. Підготовка до матчу проходила два рази на тиждень у спортзалі та на футбольному полі у Крихівцях.

Івано-Франківська обласна федерація футболу для матчу надала професійних арбітрів. З кожної команди було по 8 людей.

“Складність в тому, що вони мають фізичні вади, але легкість полягає у їхній відкритості і доброті. Тренерую дітей більше як 10 років. Були навіть такі моменти, коли вони забивали гол у свої роботи. Тренування проходили раз на тиждень”, – розповідає Назар Костів, волонтер та тренер дітей Карітасу.

“Це єдина організація, яка згуртовує наших дітей і це дуже позитивно впливає на їхнє здоров’я”, – розповідає мама дитини.

Підтримати учасників прийшли батьки, волонтери та підопічні “Карітасу”. Футбольні змагання для молоді з інвалідністю Карітас Івано-Франківськ проводить вже котрий рік поспіль. Центр дозвілля та соціальної адаптації для дітей та молоді з вадами розумового розвитку на базі “Карітас” діє з 2008 року. У Центрі надають соціально-психологічну допомогу молоді з інвалідністю, їхнім батькам та опікунам, залучають молодь до роботи у професійних майстернях, організовують дозвілля та відпочинок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Збірна ветеранів: яскраві матчі в Болехові і Долині

25.06.2019, 11:16  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X