WestNews.com.ua

У Галичі попрощалися з учасником АТО, який нещодавно помер у львівському госпіталі. ФОТО

12.08.2020, 16:31  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 12 серпня, у Галиці учасники бойових дій з ГО” Галицьке районне об’єднання воїнів АТО” родичі, друзі, військові побратими з 30 механізованої Бригади попрощались з учасником бойових дій на сході України жителем м. Галича Свістельницьким Тарасом Богдановичом.

Про це інформує WestNews з посиланням на ГО “Галицьке районне об’єднання воїнів АТО”.
Нагадаємо, що учасник бойових дій на Сході України Тарас Свістельницький помер у львівському госпіталі.
Зокрема, під час поховання трапився один не дуже приємний момент:
“Дуже прикро коли на місцевому рівні представники Галицького місцевого самоврядування не змогли належним чином організувати похорон а саме: взяти на контроль елементарні речі, на кладовищі виник нюанс коли люди яким було довірено копати яму заявили в грубому тоні родичам при всіх людях або ви платите 1500гривень, або ми не закопуємо гріб… в кінцевому результаті учасники бойових дій які прийшли поважити покійного мусили закопувати гріб вже спільно із людьми які це говорили вже після відповідної бесіди. Впевнені що на місцевому рівні ці нюанси можна було оперативно вирішити та не допустити до такого неподобства, якого не було в жодному селі та місті під час чину поховання учасників бойових дій на сході України”, – йдеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вічна пам’ять! На Прикарпатті провели в останню путь ветерана АТО. ФОТО/ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X