WestNews.com.ua

У Галичі заснували дитячу футбольну академію «Карпат»

25.10.2020, 17:56  |  Автор:   Люся Грибик

Нещодавно між керівництвом Галицької ДЮСШ та футбольним клубом «Карпати» Галич-Бурштин був укладений договір про співпрацю.

Згідно договору у Галичі запрацювала дитяча футбольна академія «Карпат», інформує WestNews.

“Ми щиро вдячні президенту команди «Карпати» Галич-Бурштин Володимиру Магалю за такий своєрідний подарунок і підтримку. На сьогодні до складу новоствореної структури — ДЮСШ «Карпати»  Галич-Бурштин, котрою повністю опікується команда «Карпати» Галич-Бурштин — входять 90 дітей, котрі чотирма складами (U-11, U-12, U-14, U-16) виступають у дитячо-юнацькій футбольній лізі області. Тренують молодих футболістів Володимир Мотичко, Василь Макар та Юрій Вовчук. Діти отримали екіпіровку, м’ячі та запевнення у тому, що ДЮСШ «Карпати» прогресуватиме, тобто матиме довготермінові цілі”, — сказав Директор ДЮСШ Іван Микульський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Футболіст МФК “Прикарпаття” – найкращий молодий гравець 8-го туру

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X