WestNews.com.ua

У Галицькому національному природничому парку – новий житель. ВІДЕО

11.08.2020, 16:25  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

На Прикарпатті у Галицькому національному природничому парку з’явився новий житель Центру реабілітації диких тварин.

Про це інформує WestNews з посиланням на “ГНПП“.

Новим мешканцем центру реабілітації став заєць русак.

 

“Вилучення тварини з лона природи – не завжди добра справа. Тут потрібний спеціаліст, інакше про повернення не може йти й мови. Забуваються інстинкти!”, -йдеться в повідомленні.

 

До слова, заєць сірий, або русак це вид ссавців ряду Зайцеподібні. Дуже поширений вид в Україні. Зазвичай ці нічні та полохливі тваринки змінюють свою поведінку навесні під час гону, коли їх можна побачити вдень за переслідуванням один одного в полях. Протягом цього весняного божевілля вони іноді б’ють один одного лапами («боксують»). Зазвичай це не змагання між самцями, а швидше зайчиха, що вражає самця, аби показати, що вона ще не готова спаровуватися або випробовує його рішучість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні пропонують ввести “права” для велосипедистів

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X