WestNews.com.ua

У Городенці зафіксували незаконну врізку до газопроводу: чоловікові загрожує штраф у розмірі від 200 тис. грн.

30.06.2020, 20:15  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

При демонтажі газового лічильника на повірку, в мешканця приватного будинку в Городенці газовики виявили незаконну врізку. Як з’ясувалось, власник облаштував врізку у ввідний газопровід в обхід лічильника і таким чином споживав необлікований газ.

Такими діями порушник не лише завдав суттєвих збитків підприємству, але й поставив під загрозу своє життя та життя оточуючих мешканців. Оскільки самовільне втручання в систему газопостачання може призвести до витоків, накопичення газу і, як наслідок – вибуху, інформують у преслужбі.

Завдяки вчасному виявленню такого факту, фахівцям «Івано-Франківськгазу» вдалося попередити аварійну ситуацію. А порушнику, згідно вимог законодавства, доведеться відшкодувати завдані збитки. Розмір відшкодування за таке порушення може складати від 200 до 300 тис. грн.

«Ми постійно здійснюємо перевірки для виявлення фактів крадіжок газу. Для цього застосовуємо як сучасне обладнання, так і проводимо аналітику обсягів споживання газу. Наприклад, якщо в якомусь домоволодінні обсяги споживання суттєво знизилися та не відповідають встановленим газовим приладам – є підстави провести перевірку», – розповідає комерційний директор АТ «Івано-Франківськгаз» Віктор Кедик

Загалом з початку 2020 року  виявлено 43 втручання в лічильники газу та 5 несанкціонованих врізок .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті судитимуть торгівця наркотиками, котрий вже відбував покарання за аналогічний злочин

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X