Там розповіли, що отця звуть Михаїл. Нині його терміново викликали до єпархії. Церковники розпочали власне розслідування. За даними представників Олександрівського храму, священик здав кров на аналіз щодо вмісту алкоголю. Але попередньо причиною інциденту називають мікроінсульт, який начебто стався у священника, коли той був за кермом.

Подія сталася напередодні. У мережі з’явилось відео на якому зафіксовано, як священик за кермом позашляховика Toyota їде просто по могилах на кладовищі.

За інформацією правоохоронців, автомобіль зруйнував 10 пам’ятників. У поліції розпочали кримінальне провадження за статтею “наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого”. Порушнику передбачається покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років.

Тим часом в Олександрівському храмі повідомили, що винуватець інциденту компенсує усі завдані збитки.

“Експертиза крові отця Михаїла показала відсутність алкоголю. Він сам добровільно, за його словами, пішов на експертизу. Ще до лікаря піде, може, мікроінсульт був. Бо те, як він в’їхав, – це було необережно. Він уже в єпархії і там йде розслідування”, – розповів “5 каналу” протоієрей Олександрівського храму УПЦ МП Сергій Кіт.