У ІФНМУ з’вився новітній тенісний корт. ФОТО

11.09.2019, 20:12  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

У спорткомплексі Івано-Франківського національного медичного університету по вулиці Целевича, 34 урочисто відкрили новий спортивний об’єкт – сучасний тенісний корт з ґрунтовим покриттям.

Крім будівництва корту, кафедра протягом літа виконала роботи на інших своїх спортивних спорудах. Так, відбулась заміна даху на залі для футзалу, заміна старих дерев’яних вікон у центральному корпусі, у залі баскетболу і волейболу встановили новеньке електронне табло тощо.

Новий корт вже випробували професійні івано-франківські тенісистки Діана Ходан і Вікторія Гоголь. Спортсменки залишились дуже задоволені новим об’єктом.

Теніс дуже важкий вид спорту, і поява нового корту – це чудова можливість тренерам і спортсменам більше займатися, адже в місті дуже не вистачає тенісних кортів, – говорить Вікторія Гоголь. – Враження від корту просто чудові. Він споруджений за усіма міжнародними стандартами і має всі умови для гри і тренувань. Все зроблено на найвищому рівні.

В ІФНМУ відкрили сучасний тенісний корт 3В ІФНМУ відкрили сучасний тенісний корт 4В ІФНМУ відкрили сучасний тенісний корт 7В ІФНМУ відкрили сучасний тенісний корт 8

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Майже 10 000 студентів-медиків урочисто склали присягу. Фоторепортаж“.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X