У Івано-Франківську буде ще один затишний двір. ФОТО

19.08.2019, 21:50  |  Автор:   Хромей Зоряна

Великий проект – для великого двору! На Каскаді оновлюють велику територію, де буде і парковка, і зручні лавочки, і майданчики для дітей. 

Ми розпочали благоустрій у дворі на вул. Миколайчука, 20 А, 22-26 – вул. Симоненка, 26, 28, 30. Роботи справді багато, адже хочемо, щоб ця територія була максимально зручною і функціональною для мешканців, – пише на своїй сторінці у Фейсбуці Оксана Савчук.

З цією метою розробили проект, який передбачає розділення двору на зони. В так званій пасивній частині буде облаштовано місця для паркування авто. Активна ж зона поповниться ігровим і спортивним майданчиками, вуличними меблями, прогулянковими доріжками. Також заасфальтують проїзди та додатково озеленять територію.

Минулого року ми зустрічалися разом із мешканцями двору на вул. Миколайчука, 20 А, 22 -26 – вул.Симоненка, 26, 28, 30, щоб обговорити деталі проектування та врахувати всі побажання. Після другої такої зустрічі погодили деталі плану й уже цього року змогли приступити до виконання робіт, – ділиться Секретар Івано-Франківської міської ради.

Саме у цьому дворі знаходиться мурал, який відкрили ще минулого року. Він нагадує про сімейне дозвілля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківські комунальники підтримують порядок на Каскаді. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X