WestNews.com.ua

У Івано-Франківську дітки запустили для дорослих “літачки своїх мрій”. ФОТО

24.08.2019, 19:24  |  Автор:   Хромей Зоряна

Сьогодні, 24 серпня, дітки запускали “Літачки дитячих мрій”! Ці літачки – символ дитячої щирості, чистоти, доброти і ніжності.

Запускали із Ратуші кольорові літачки, на яких були найщиріші вітання дітей, їхні емоції, побажання, а також жовто-блакитні кульки, створюючи незабутню атмосферу та відчуття спільної доброї справи. Кожен літачок знайшов свого нового власника із числа глядачів та перехожих і сприймався, як приємні вітання до свята.

Надіємось, що дитячі послання обов’язково матеріалізуються у щось неймовірно хороше! Дякуємо всім учасникам цього дійства – як найменшим, так і дорослим!” – виражають вдячність працівники Центру сучасного мистецтва.

Організатором акції виступив Центр сучасного мистецтва, (автор ідеї – Vasyl Stefanyshyn), у тісній співпраці із Івано-Франківська державна дитяча художня школа та Департаментом Культури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У День Незалежності організатори забав особливо подбали про розваги для діток

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X