WestNews.com.ua

У Івано-Франківську містян закликають прийняти участь в конкурсів на кращий дворик

14.03.2019, 12:25  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У четвер, 14 березня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Зокрема, під час засідання розглянули питання про проведення конкурсу “Кращий дворик м. Івано-Франківська“, інформує WestNews.

«Такий конкурс було вирішено провести щоб залучити мешканців до покращення благоустрою. У конкурсі можуть приймати участь: фізичні особи (мешканці міста) у номінації «Краще приватне подвір’я (садиба)»; компанії / фірми у номінації «Кращий дворик компанії / фірми»; органи самоорганізації населення (ОСББ, орган самоуправління, будинковий комітет) у номінації «Кращий дворик багатоквартирного будинку», – розповів під час засідання голова ліквідаційної комісії        Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини Орест Кошик.

«Створено спеціальне журі, яке буде визначати переможців даних конкурсів. Критерії оцінки: сучасність, функціональність, естетика озеленення,  оригінальність та неповторність ідеї. Кожен критерій оцінюється шкалою від 0 до 10», – наголосив він.

Додамо, що передбачено преміювання переможців та призерів по кожній з номінацій – за 1 місце – 10 тис., за 2 місце – 7 тис., а за 3 місце – 5 тис. грн. Всі учасники, які посіли призові місця, отримають табличку, на якій буде вказано назву конкурсу, номінацію, в якій переміг конкурсант, рік.  Таку пам’ятну табличку можна закріпити на фасаді будівлі, на воротах.

Нагородження переможців – 22 серпня 2019 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Пам’ятне дерево”: франківцям пропонують висаджувати дерева в парках та скверах

14.03.2019, 12:25  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X