WestNews.com.ua

У Івано-Франківську обговорили розвиток туризму: обласний центр лідирує за показником туристичного збору. ФОТО

12.12.2019, 15:11  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

У четвер, 12 грудня, відбулось підсумково-звітна нарада, присвячена стану розвитку туризму у 2019 році, повідомляє WestNews.

“В кінці року ми проводимо підсумкову нараду, конференцію, де обговорюємо стан розвитку туризму протягом року. Обговорюємо що нового, які питання розвитку нам потрібно обговорити, оскільки вони проблемні. Крім того, ми завжди обговорюємо плани на наступний бюджетний рік.

Цей рік вийшов досить успішним в плані реалізованих проектів, багато нових локацій: музеї, окремі етнолокації. Загальна сума це понад 3 млн грн грантових коштів, які були реалізовані цього року.

Звичайно є проблеми- це недостатнє фінансування бюджетних коштів, не якісне дорожнє покриття (немає доїздів до певних об’єктів).

Пріоритети: підтримки розвитку інфраструктури, нових туристичних проектів, промоції туристичного потенціалу”, – зазначив Віталій Передерко, начальник управління туризму міжнародної технічної допомоги департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури  Івано-Франківської облдержадміністрації.

До слова, Івано-Франківська область на 90% складається з внутрішнього туризму. Традиційно туристи відвідують: Надвірнянський район (Микуличин, Ворохта, Буковель), міста Івано-Франківськ та Яремче, а також Косівський та Верховинський райони.

Кожен регіон рапортує про збільшення туристичного збору. Показник Івано-Франківська цього року- 5980. Лідери: Яремче, Івано-Франківськ, Косів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківськ бізнесовий: туризм, ІТ чи промисловість?

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X