WestNews.com.ua

У Івано-Франківську під час гала-концерту оголосять переможців третього сезону проекту “Школа має талант”

13.05.2019, 10:10  |  Автор:   Менів Андрій

13 травня о 14.00 у Івано-Франківській обласній філармонії ім. Іри Маланюк відбудеться гала-концерт третього сезону проекту «Школа має талант».

Під час гала-концерту 3-сезону проекту «Школа має талант» буде визначено переможців конкурсу. Лауреати отримають право на безкоштовне навчання в Університеті Короля Данила, сертифікати на подорожі за кордон та безліч інших цінних призів.

На глядачів очікують виступи найталановитіших дітей з-понад 300 учасників третього сезону проекту «Школа має талант», а також зіркові гості, які приїдуть привітати переможців!

Додамо, що вхід на концерт – вільний. 

Нагадаємо, що «Школа має талант» – соціальний проект, заснований Університетом Короля Данила, спільно з Продюсерським центром «Star Team», з метою дати змогу обдарованим дітям Прикарпаття продемонструвати свій талант і отримати підтримку від людей, які досягли успіху.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську відбувся святковий концерт до Дня матері. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X