У Івано-Франківську проведуть заходи щодо зменшення кількості бездоглядних тварин

У вівторок, 13 березня, відбулася щотижнева оперативна нарада у міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Але сьогодні мер був відсутній на нараді, тому оперативку провів перший заступник міського голови Микола Вітенко.

Зокрема, під час оперативки розглянули питання про проведення заходів щодо зменшення кількості бездоглядних тварин, повідомляє WestNews.

«Центр міста більш-менш благополучний. В основному собаки безпритульні збираються в спальних районах, а саме, БАМу, район Кішлака, тобто ближче до сіл», – розповів Юрій Мороз ‒ директор КП «Полігон ТПВ».

“Минулого року ми стерилізувати майже 500 собак, а от чіпували тільки 200. Цього року ми закупили 400 чіпів, тож плануємо їх встановити цього року. Також минулого року було прилаштовано 400 тварин”, – додає директор.

“Щодо проблем, то із цим треба навести лад. У інших містах чіпують тільки домашніх тварин, а ми – безпритульних. Окрім того, в нас відсутня система обліку тварин, а також недостатня робота із власниками чотирилапих”, – стверджує він.

За його словами, дуже великою проблемою є відсутність муніципального притулку для тварин: хоча б на 100 тварин.

“Я не применшують долю волонтера, але вони працюють від бажання та можливостей. У “Домі Сірка” працює 3-4 постійно, інші – стихійно. Тому притулок треба”, – додав Мороз.

“8.2% тварин стають безпритульними в нашому місті через те, що її вигняють на вулицю власники. Це сумна статистика”, – зазначає Микола Вітенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Загрозлива зона: прикарпатське село опинилося на карантині через сказ у домашньої собаки

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Comments are closed.