WestNews.com.ua

У Івано-Франківську відомий письменник презентував свою нову книжку. ФОТО

19.09.2019, 20:53  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Сьогодні, 19 вересня, у приміщенні університету Короля Данила відбулась презентація книги «Доки світло не згасне назавжди» відомого українського письменника Макса Кідрука.

Про що книга: Сестри Рута й Індія, попри незвичні імена, проживають цілком буденні життя: Інді навчається на лікаря, Рута закінчує одинадцятий клас. Усе раптово змінюється, коли через нещасний випадок гине наречений Індії. Раніше близькі сестри віддаляються, звинувачуючи одна одну в тому, що сталося. І саме тоді, коли, здавалося б, із конфлікту вже не виплутатися, Рута виявляє, що здатна впливати на реальність у снах. Невдовзі в її сновидіннях з’являються химерні тіні, і що ближче вони підступають, то дужче мерхне світло довкола дівчини. За нестримним бажанням повернути колишнє життя Рута не помічає, як кожен наступний сон стає дедалі темнішим…

Річ у тім що наш мозок не має прямого доступу до реальності, а лише є відображенням цієї реальності у вашій голові. Це матриця,яка робить симуляцію реальності, збирає всі сигнали і малює . Але є одна проблема- наші органи чуття дуже обмежені. Реальність одна, але ми органами чуття сприймаємо лише певну картину. Наш мозок постійно приховує від нас свою роботу. Він без вашого відома стирає всі проміжні етапи, – розповів автор підводячи до головної думки книги.

Довідково: Максим Іванович Кідрук (нар. 1 квітня 1984, Володимирець) — український письменник, мандрівник, колумніст чоловічого журналу «XXL». Автор романів «Зазирни у мої сни», «Не озирайся і мовчи», «Жорстоке небо», «Твердиня», а також низки тревелогів. За освітою інженер-енергетик. Загалом побував більше ніж у 30 країнах, серед яких Танзанія, Мексика, Еквадор, Перу, Китай, Чилі, Бразилія, Ангола, Намібія, Нова Зеландія та інші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Жадан та Андрухович: в Україні створили мобільний додаток з аудіокнигами українських сучасних письменників“.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X