У Івано-Франківську викладачі та студенти створили вертеп, щоб зібрати гроші на лікування хворої дівчини

У вівторок, 27 грудня, об 11.00 в аудиторії №406 Університету Короля Данила викладачі та студенти виступлять з благодійним різдвяно-новорічним привітанням. Метою заходу є збір коштів на лікування студентки вузу Дмитренок Юлії Олександрівни, якій встановлено діагноз – гостра лейкемія (рак крові). Про це повідомляє WestNews.

vertep

“Ми покажемо класичний вертеп, в якому задіяно понад 10 дійових осіб з постановкою дійства народження Ісуса Христа, також звучатиме коляда. Уже традиційно, щороку, з ініціативи викладачів факультету архітектури та будівництва, ми збираємося напередодні Новорічно-Різдвяних свят з колядою. А цього року наймолодші студенти, які навчаються на першому курсі коледжу, запропонували підготувати або благодійний Різдвяний ярмарок або ж вертеп, щоб зібрати кошти і допомогти студентці нашого вузу в її боротьбі з хворобою”, – розповідає завідувач аспірантурою Університету Любомир Ілин.

А директор науково-дослідного інституту Роман Луцький додає:”Засновником та першим ректором нашого навчального закладу був о. Іван Михалович Луцький, ми усі покликані продовжувати його справу. Хочемо вчергове нагадати і собі, й іншим, що це треба робити, потрібно збиратися, об’єднуватися для того, щоб допомагати тим, хто потребує нашої допомоги”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську відбудеться різдвяний фестиваль “Коляда на Майзлях”. ВІДЕО

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.