У Калуші на перехресті хочуть збудувати церкву

03.12.2018, 16:50  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У Калуші хочуть збудувати храм на дорожній розв’язці і там за будівельними нормами не може бути такої споруди.

Храм хоче збудувати релігійна громада Святого Андрія Первозваного Української Греко-Католицької Церкви, інформує WestNews з посиланням на “Вікна“.

Зараз на цьому місці – а йдеться про перехрестя вулиць Долинської і Козоріса, – розташована каплиця Святого Андрія Перзвозваного. Її параметри – шість на шість метрів, а параметри церкви, яку має намір збудувати громада, – десять на дванадцять метрів. Будівництво церкви пояснюють тим, що парафія є досить великою, а діюча каплиця має замалу площу.

До речі, попри те, що міська рада лише дала дозвіл на розробленням проекту детального планування території, до будівництва церкви вже приступили, зокрема – залили фундамент, який освятив владика Володимир Війтишин.

Як зазначив на сесії головний архітектор міста Роман Кузик, церкву хочуть збудувати на дорожній розв’язці і тут за будівельними нормами не може бути такої споруди. Тож, каже архітектор, треба підключати фахівців. Таке будівництво потребує змін в організації дорожнього руху, і не виключено, що одну з доріг доведеться перекривати.

До слова, в Івано-Франківську обговорили проект будівництва нового мосту на Пасічній. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На будівництві на робітника впала металева конструкція

03.12.2018, 16:50  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X