У Калуші одне із підприємств заборгувало понад 22 мільйони орендної плати

У Калуші одне із відкритих акціонерних товариств заборгувало сплату орендної плати в розмірі 22 666 025,42 гривень.

Так, між Калуською міською радою та вказаним підприємством укладено договір оренди землі загальною площею 244,1306 га, за умовами якого орендодавець надав орендарю зазначену земельну ділянку в строкове платне користування для розміщення виробничої бази. Про це WestNews повідомили в прес-службі прокуратури Івано-Франківської області.

Протягом 2016-2017 років підприємство не сплачувало орендної плати за землю до місцевого бюджету. На даний час судом відкрито провадження у справі.

До слова, одне із найбільших підприємств-боржників зобов’язали виплатити заборговані зарплати.12 квітня, на Прикарпатті проведено робочу зустріч з начальником відділу з питань банкрутства ГТУЮ Гой Л.М. та арбітражним керуючим ДП «Калійний завод ВАТ «Оріана» Ковальським І.І.

На зустрічі проведено звірку щодо заборгованості по заробітній платі калуського ДП «Калійний завод ВАТ «Оріана», що перебуває в процедурі банкрутства.

За результатами проведеної зустрічі одного з найбільших боржників зобов’язано вжити вичерпних заходів щодо першочергового погашення заборгованості по заробітній платі та досягнуто домовленостей про подальшу співпрацю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жити святим духом: на Прикарпатті людям заборгували зарплат на 22 мільйони гривень

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.