У Калуші приступили до монтажу сміттєсортувальної лінії

У Калуші вже незабором запустять нову лінію для сортування сміття.

Про це повідомив міський голова Ігор Матвійчук під час зустрічі із членами Координаційної ради політичних партій та громадських організацій демократичного спрямування Калущини, передає West News з посиланням на “Вікна”.

 “Є земельна ділянка, на якій уже приступили до підготовки і монтажу сміттєпереробної лінії. Це фірма “Чисте Прикарпаття”, – повідомив міський голова Ігор Матвійчук під час зустрічі із членами Координаційної ради політичних партій та громадських організацій демократичного спрямування Калущини.

Крім того, за словами міського голови, Калуш отримав дві пропозиції щодо будівництва сміттєпереробного заводу: одна пропозиція від американської фірми, інша — від польської.

“Ми скинули їм вихідні дані, склад сміття, наявність земельної ділянки – американці поки ніякої відповіді не дали. Вони пропонували, щоб ми знайшли кошти, взяли кредит. Але я їм запропонував, щоб вони інвестували свої кошти, заходили у Калуш і заробляли”, – повідомив Ігор Матвійчук.

Нагадаємо, депутати міської ради прийняли рішення про передачу майна комунального підприємства “Екосервіс” у концесію.

У такий спосіб у місті планують вирішити проблему вивезення на захоронення твердих побутових відходів.

Ще у березні 2012 року депутати міської ради надали ТОВ “Чисте Прикарпаття” в оренду земельну ділянку площею майже 5 га для будівництва сміттєпереробної лінії. Першочергово планувалося, що лінія буде встановлена у Калуші за державною програмою. Однак, як повідомив раніше директор підприємства Андрій Романів, від державної програми довелося відмовитися через те, що її умови були надто невигідними.

У 2014 році депутати міської ради, розглянувши клопотання ТОВ “Чисте Прикарпаття”, зменшили площу земельної ділянки з 4,8 га до 1,3 га. Відповідно, зменшилася й орендна плата з 183 тисячі гривень до 98,8 тисячі гривень на рік. Інвестор сплачує оренду, проте і надалі нічого не будує.

В’ячеслав Кредісов намагається обумовити із міським головою Ігорем Матвійчуком формат подальшої співпраці фірми і міста. Адже підприємству потрібна не тільки земельна ділянка, але і послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів, які нині надає КП “Екосервіс”.

Загрузка...

Comments are closed.