WestNews.com.ua

У Калуші річка Млинівка стала червоною. Екологи та мешканці б’ють на сполох

08.11.2019, 7:24  |  Автор:   Менів Андрій

7 листопада поступило повідомлення про забруднення річки Млинівка в місті Калуш, мікрорайон «Загір’я».

До місця події виїжджала комісія, а також повідомлено завідувача лабораторного центру Держпродспоживслужби,  працівників Калуського відділу поліції та СБУ.

По прибуттю до місця події факт забруднення водойми підтверджено. Вода в р. Млинівка має червоне забарвлення, без характерного запаху.

Забруднення води в річці спостерігається протяжністю орієнтовно 3 км.

Загибелі риби на даний час не виявлено. Провівши обстеження р. Млинівка вверх по течії було встановлено, що забруднення починається з потічка «Гуркотало», який проходить повз  територію  КП «Калушавтодор».

Біля огорожі зі сторони підприємства виявлено згустки, ймовірно, водорозчинної фарби червоного кольору, якими найімовірніше забруднена вода в річці Млинівка.

Дана річка за 15 км впадає в р. Лімниця. Водозабір на р. Лімниця знаходиться вище по течії в с. Добровляни Калуського району.

На  місці забруднення було взято проби речовини для подальшого дослідження в лабораторному центрі Держпродспоживслужби.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X